Általános témák, kérdések, válaszok

Hozzászólások, kérések, kérdések és válaszok.
Újbuda Retro
Site Admin
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2015.02.14. 12:35
Kapcsolatfelvétel:

Re: Általános témák, kérdések, válaszok

HozzászólásSzerző: Újbuda Retro » 2015.07.06. 20:39

Kedves Pentool!

Nagyon köszi a kedves hozzászólást. :smile:

Örülök, hogy tetszik az oldal. Alapjában véve néhány hét leforgása alatt, munkáim mellett kreáltam a szabadidőmben, meg alvás helyett. Talán másfél hónap termése a fent látható tartalom.
Utána jött egy kis szünet, mert átcsaptak a munkaügyi hullámok és a megrendelések a fejem felett... azóta pedig (még) nem jutottam el odáig, hogy folytatni tudjam a művet. :-)

Egyedül az nyugtat, hogy már eddig is rengeteg olvasnivaló felkerült... Bár a Tartalomjegyzékből látható, hogy milyen kevés a tervezetthez képest. Abból indultam ki, hogy ha a "közönség" már nem bírja tovább napi frissítések nélkül, úgyis jelezni fogják. Egyelőre még nem történt ilyen jellegű észrevétel (vihog) és az ismerősi körömből akit csak kérdeztem, még nem jutott a cikkek végére, tehát úgy véltem, hogy maradt még egy kis "tartalék" az olvasnivalókban.

Még egyszer köszönöm a dícséretet. (bólogat)

Üdv.

pentool
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.07.03. 04:32

Re: Általános témák, kérdések, válaszok

HozzászólásSzerző: pentool » 2015.07.03. 04:41

Kedves Ujbuda Retro,

Nem tudom ki vagy, de teged ki kellene tuntetni! Nagyon pazar a gyujtemeny es a regi fotok!!! Meg azt az egyet szeretnem kerni, ha veletlenul ido gepre bukkansz, feltetlenul ertesits, mert vissza akarok menni!!! Kosz szepen a faradozasod es a sok munkat amit belefektettel ebbe a gyujtemenybe!!!

(taps) (taps) (taps)

Gitta
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.02.15. 20:42

Re: Általános témák, kérdések, válaszok

HozzászólásSzerző: Gitta » 2015.03.29. 19:20

További kitartást és elegendő szabadidőt kívánok ehhez a nagy munkához, az alapos helytörténeti és építészeti szempontú feldolgozáshoz. Sokáig laktam a környéken, a kelenföldi lakótelepen, mégis sok újdonságot olvastam itt. Kiváncsian olvasom mindig, ha felkerül egy-egy újabb poszt.

Én, az előző hozzászólóval ellentétben, Magyarországon élek, és sejtem, hogy ez a projekt is magánkezdeményezés és senki se támogatja anyagilag...

fodel.nl
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.03.03. 16:43

Re: Általános témák, kérdések, válaszok

HozzászólásSzerző: fodel.nl » 2015.03.24. 11:07

Kedves Újbuda-barát!

Szeretnék jómagam és családom nevében gratulálni ehhez a remek kezdeményezéshez és weblaphoz.
Bar én pár éve Hollandiában élek és dolgozom, sokat gondolok Magyarországra.
Hiányzik a kerület, ahol felnőttem, és ez a hely visszaadja számomra a régi korok hangulatát.
Hatalmas és precíz munka eredménye a honlap! (Kiváncsi lennék, ki finanszírozza ezt a projektet?) Remélem a kerület is felfigyel majd rá.
Csodálom az alaposságot, amivel felépítették ezt a weboldalt.

Sok sikert kívánunk a további munkához a csapatuknak!

Tisztelettel
F. Gábor

Újbuda Retro
Site Admin
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2015.02.14. 12:35
Kapcsolatfelvétel:

Általános témák, kérdések, válaszok

HozzászólásSzerző: Újbuda Retro » 2015.03.03. 18:31

Kedves Látogatók!

Megnyílt a fórum. A regisztrált felhasználók ide írhatnak. Mindenkit kérek a szabályok betartására, mely egy rövid összefoglalóban a fórum tetején, a hozzászólások felett mindig megtekinthető.

Képek emailben történő küldését a fórumban történő megjelenítés céljára akkortól tartom célszerűnek beindítani, ha a rendelkezésemre álló gyűjtemény már maradéktalanul felkerült a megfelelő témákba.

A főoldalról elérhető Tartalomjegyzék mutatja, hogy áll az előre meghatározott témák feldolgozottsága és hogy éppen melyik terület áll készítés alatt.

Remélem, hogy sokan és sokáig fogjuk örömünket lelni ebben a gyűjteményben. Mindenkinek jó szórakozást.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 valamint 0 vendég

cron